Centrala wentylacyjna DOSPEL Luna 200 z sterownikiem Zobacz większe

Centrala wentylacyjna DOSPEL Luna 200 z sterownikiem

Nowy produkt

10 Przedmioty

2 481,00 zł brutto

Więcej informacji

Centrala wentylacyjna DOSPEL Luna 200 z pilotemTego produktu nie wysyłamy za pobraniem. 

Opis:
Centrala wentylacyjna Luna 200 przeznaczona jest do zapewnienia wymiany powietrza w budynkach użyteczności publicznej oraz w budynkach mieszkalnych. Zadaniem centrali jest doprowadzenie świeżego powietrza z zewnątrz oraz odprowadzenie powietrza zużytego z pomieszczeń z jednoczesnym odzyskiem energii cieplnej (rekuperacja). Centrala standardowo wyposażona jest w bypass uruchamiany bez konieczności otwierania obudowy.
W zestawie trzybiegowy regulator obrotów.
 Regulator wyposażony jest w jedno pokrętło spełniające rolę wyłącznika oraz przełącznika biegów. Całość zamontowana jest w obudowie z ABS-u przeznaczonej do montażu podtynkowego.


Centrala wentylacyjna Luna standardowo wyposażona jest w bypass. Jest on uruchamiany przy pomocy dźwigni znajdującej się na obudowie. W momencie gdy bypass jest otwarty nie następuje wymiana ciepła w wymienniku. Aby otworzyć bypass należy obrócić dźwignię bypassu o kąt 90 stopni w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Bypass służy do swobodnego chłodzenia pomieszczeń wentylowanych przy pomocy chłodnego powietrza np. z GWC.
Dane techniczne:Wymiary urządzeń:
  Wykres:       

Copyright © 2016 ASVENT Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wdrożenie: properart.pl