Centrala wentylacyjna AirPack Home 300h Zobacz większe

Centrala wentylacyjna AirPack Home 300h

AirPack Home 300h

Nowy produkt

10 Przedmioty

10 558,00 zł brutto

Więcej informacji

Centrala Wentylacyjna
Airpack home 300h
Tego produktu nie wysyłamy za pobraniem. 

Opis:
Centrala wentylacyjna AirPack Home, to idealne rozwiązanie dla wąskich, niewykorzystanych przestrzeni poddasza. Dzięki smukłej konstrukcji i 50 mm izolacji cieplnej AirPack Home horizontal wkomponuje się tam idealnie.
Dla zwiększanie skuteczności wentylacji i zmniejszenia kosztów ogrzewania, rekuperator w centrali posiada system przeciwzamrożeniowy umożliwiający zrównoważoną wentylację niezależnie od temperatury powietrza.
Centrale wentylacyjne AirPack Home wyposażane są w wysokiej jakości filtry CleanPad Pure o zwiększonej o 60% pojemności pyłowej.
Filtr CleanPad Pure został zaprojektowany tak aby uzyskać największą powierzchnię filtracji oraz największą pojemność pyłową. Odpowiednia ilość plis oraz zastosowanie prefiltra, który zatrzymuje większe cząstki, skutecznie przedłużają czas użytkowania filtra.
Centrale wentylacyjne AirPack Home wyposażone są w programowany, automatyczny Bypass 100% pozwalający wykorzystać naturalny chłód powietrza zewnętrznego. Szczególnie ważną funkcjonalnością jest możliwość zadania przez użytkownika wartości temperatur, przy których następuje otwarcie i zamknięcie bypassu oraz granicznych temperatur dezaktywujących działanie bypassu ze względu na oszczędności energii.
Centrale mogę być sterowane za pomocą systemu mobilnego, który nie wymaga konfiguracji i w pełni zastępuje wszystkie panele użytkownika. AirMobile nie tylko uzupełnia panele sterowania, lecz może je w 100% zastąpić. Ponadto AirMobile to prawdopodobnie najprostszy w montażu system sterowania mobilnego na rynku. To w pełni funkcjonalne sterowanie wentylacją w budynku przy pomocy smartfona lub laptopa. 

Oszczędność energii:

Każdy rekuperator osiąga wysoką sprawność odzysku ciepła tylko wtedy, gdy przepływy powietrza są zrównoważone. Niemal cała energia powietrza wywiewanego z pomieszczeń może zostać ponownie wykorzystana do podgrzania powietrza świeżego, nawiewanego zimą do budynku.

Redukcja hałasu:

W centralach wentylacyjnych AirPack Home dźwięk jest redukowany w miejscu jego powstawania. Obudowa AirPacka Home jest wykonana w opatentowanej technologii Thermoacoustic, w której zamknięto-komórkowa, wodoodporna pianka jest równocześnie izolacją termiczną i akustyczną. Odsłonięta powierzchnia pianki absorbuje część fali akustycznej i zapobiega jej odbijaniu, skutecznie redukując hałas emitowany do instalacji wentylacyjnej.
Dane techniczne:System montażu:
Wymiary urządzeń:
  Wykresy:       
   
Copyright © 2016 ASVENT Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wdrożenie: properart.pl