Centrala wentylacyjna VUT 900 PBW EC A21 DTV Zobacz większe

Centrala wentylacyjna VUT 900 PBW EC A21 DTV

VUT 900 PBW EC A21 DTV

Nowy produkt

20 Przedmioty

16 041,00 zł brutto

Więcej informacji

Centrala wentylacyjna
VUT 900 PBW EC A21 DTV
         
            

Tego produktu nie wysyłamy za pobraniem. 


Opis:

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła VUT PBE EC i z nagrzewnicą elektryczną VUT PBW EC to nowoczesne urządzenie wentylacyjne zapewniające mechaniczną wymianę powietrza w pomieszczeniach oraz jego filtrowanie. Centrale są przeznaczone do energooszczędnej wentylacji domów i mieszkań oraz montażu z przewodami wentylacyjnymi o średnicy 160, 200, 250 mm.
Centrale wyposażone są w by-pass, który zapewnia w razie potrzeby schłodzenie pomieszczenia, dzięki bezpośredniemu dopływowi chłodnego powietrza do pomieszczeń z zewnątrz. Otwiera się automatycznie w okresie letnim, gdy jest konieczność ochłodzenia pomieszczenia chłodnym powietrzem z zewnątrz.

Centralami można sterować za pomocą smartfonu, tabletu oraz innych urządzeń mobilnych.

Obudowa:

Obudowa jest wykonana ze stali wysokiej jakości z powłoką polimerową z wewnętrzną izolacją termiczną
oraz akustyczną z wełny mineralnej o grubości 20 mm.

Wentylatory:

W centralach zastosowano wentylatory z silnikami komutowanymi elektronicznie typ EC z zewnętrznym wirnikiem.
Zintegrowany system elektroniki w silnikach EC umożliwia płynną regulację w pełnym zakresie prędkości obrotowej wentylatora przy zachowaniu wysokiej sprawności. Silniki komutowane elektronicznie osiągają sprawność do 90%. Zastosowanie silników EC pozwala zmniejszyć zużycie energii elektrycznej od 1,5 do 3 razy, przy zachowaniu wysokiej sprawności oraz niskiego poziomu hałasu.


Wymiennik ciepła: 

Centrale są wyposażone w przeciwprądowy wymiennik ciepła z polistyrenu. W okresie zimowym ciepło z powietrza wywiewanego jest przekazywane do ogrzania powietrza nawiewanego. Proces rekuperacji ogranicza straty cieplne poprzez wentylację, umożliwiając wymianę powietrza w kontrolowany sposób. Centrala jest wyposażona w tacę ociekową, umożliwiającą gromadzenie i odprowadzenie skroplin.

                                                         
DANE TECHNICZNE:

WYKRES:

Copyright © 2016 ASVENT Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wdrożenie: properart.pl