Centrala wentylacyjna VUT 300 PBE EC A21 DTV Zobacz większe

Centrala wentylacyjna VUT 300 PBE EC A21 DTV

VUT 300 PBE EC A21 DTV

Nowy produkt

20 Przedmioty

9 875,00 zł brutto

Więcej informacji

Centrala wentylacyjna
VUT 300 PBE EC A21 DTV
         
            

Tego produktu nie wysyłamy za pobraniem. 


Opis:

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła VUT PBE EC i z nagrzewnicą elektryczną VUT PBW EC to nowoczesne urządzenie wentylacyjne zapewniające mechaniczną wymianę powietrza w pomieszczeniach oraz jego filtrowanie. Centrale są przeznaczone do energooszczędnej wentylacji domów i mieszkań oraz montażu z przewodami wentylacyjnymi o średnicy 160, 200, 250 mm.
Centrale wyposażone są w by-pass, który zapewnia w razie potrzeby schłodzenie pomieszczenia, dzięki bezpośredniemu dopływowi chłodnego powietrza do pomieszczeń z zewnątrz. Otwiera się automatycznie w okresie letnim, gdy jest konieczność ochłodzenia pomieszczenia chłodnym powietrzem z zewnątrz.

Centralami można sterować za pomocą smartfonu, tabletu oraz innych urządzeń mobilnych.

Obudowa:

Obudowa jest wykonana ze stali wysokiej jakości z powłoką polimerową z wewnętrzną izolacją termiczną
oraz akustyczną z wełny mineralnej o grubości 20 mm.

Wentylatory:

W centralach zastosowano wentylatory z silnikami komutowanymi elektronicznie typ EC z zewnętrznym wirnikiem.
Zintegrowany system elektroniki w silnikach EC umożliwia płynną regulację w pełnym zakresie prędkości obrotowej wentylatora przy zachowaniu wysokiej sprawności. Silniki komutowane elektronicznie osiągają sprawność do 90%. Zastosowanie silników EC pozwala zmniejszyć zużycie energii elektrycznej od 1,5 do 3 razy, przy zachowaniu wysokiej sprawności oraz niskiego poziomu hałasu.


Wymiennik ciepła: 

Centrale są wyposażone w przeciwprądowy wymiennik ciepła z polistyrenu. W okresie zimowym ciepło z powietrza wywiewanego jest przekazywane do ogrzania powietrza nawiewanego. Proces rekuperacji ogranicza straty cieplne poprzez wentylację, umożliwiając wymianę powietrza w kontrolowany sposób. Centrala jest wyposażona w tacę ociekową, umożliwiającą gromadzenie i odprowadzenie skroplin.

                                                         
DANE TECHNICZNE:

WYKRES:

Copyright © 2016 ASVENT Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wdrożenie: properart.pl