Centrala nawiewno- wywiewna VUT 160 V EC A11 Zobacz większe

Centrala nawiewno- wywiewna VUT 160 V EC A11

Nowy produkt

10 Przedmioty

7 738,00 zł brutto

Więcej informacji

Centrala nawiewno- wywiewna
VUT 160 V EC A11


Tego produktu nie wysyłamy za pobraniem. 
Opis:
Centrale wentylacyjne to kompletne urządzenia wentylacyjne zapewniające filtrację i dopływ świeżego powietrza do pomieszczeń, a także usuwają zanieczyszczone powietrze.  To energooszczędne rozwiązanie dla domów prywatnych i mieszkań. Powietrze wywiewane ogrzewa świeże powietrze nawiewane na drodze wymiany ciepła w wymienniku płytowym przeciwprądowym, o wysokiej efektywności odzysku ciepła. Wszystkie modele przeznaczone są do łączenia z okrągłymi przewodami wentylacyjnymi.

Obudowa:

Obudowa centrali wykonana jest z wysokiej jakości stali z powłoką polimerową z wewnętrzną izolacją termiczną i akustyczną z wełny mineralnej o grubości 20mm.

Filtr:


Centrala wentylacyjna wyposażona jest w filtry płytowe o klasie filtracji G4. Opcjonalnie można zastosować filtry o klasie filtracji F7.

Wentylatory:

Zastosowane zostały silniki elektro komutatorowe prądu stałego (EC) o wysokiej sprawności, wyposażone w zewnętrzny wirnik i wygięte do tyłu łopatki.
Silniki tego typu są najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem w dziedzinie oszczędzania energii. Silniki EC zapewniają wysoką wydajność i regulacjęw pełnym zakresie prędkości obrotowej wentylatora. Niewątpliwą zaletą silnika EC jest jego wysoki współczynnik KPD (do 90%).


Wymiennik ciepła:

W centralach wentylacyjnych zastosowano polistyrenowy wymiennik przeciwprądowy o wysokiej efektywności wymiany ciepła. Pod blokiem rekuperatora znajduje się taca ociekowa.
Jej zadaniem jest zbieranie i odprowadzanie kondensatu. Centrala wyposażona jest w system zabezpieczający urządzenie przed zamarznięciem.
Czujnik temperatury może spowodować zatrzymanie wentylatora nawiewnego. Wymiennik można łatwo wyjąć w celu jego oczyszczenia.


Dane technic
zne:

 

Wymiary urządzeń:

  Wykres:       
   
Copyright © 2016 ASVENT Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wdrożenie: properart.pl