Przepustnica ręczna zamykająca pod siłownik Ø100 Zobacz większe

Przepustnica ręczna zamykająca pod siłownik Ø100

Nowy produkt

9 Przedmioty

32,40 zł brutto

Więcej informacji

Przepustnica ręczna zamykająca pod siłownik Ø100


Opis:

Przepustnice jednopłaszczyznowe wykorzystywane są do ręcznej regulacji przepływu powietrza w systemach wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, w systemach dystrybucji gorącego powietrza, w instalacjach rekuperacji.
Przepustnice wykonane są blachy ocynkowanej.
Przepustnica skonstruowana jest tak, aby możliwe było zastosowanie do 50 mm izolacji.
Przepustnica może być stosowana tam, gdzie kompletnie szczelne zamknięcie nie jest wymagane. Położenie płaszczyzny przepustnicy widoczne jest na uchwycie w zakresie 0o do 90o. Płaszczyzna przepustnicy zablokowana może być za pomocą śruby.

 

Przepustnice wykonane z mocowaniem pod siłownik dostępne w wymiarach od 80 do 630 mm, włączywszy wymiary pośrednie. Podstawka pod siłownik jest montowana tak aby możliwe było zastosowanie do 50mm izolacji. Standardowo siłownik mocowany jest wzdłużnie. Przepustnice DASML/DASM mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie kompletnie szczelne zamknięcie nie jest wymagane.
Kąt nastawu może być ustawiony za pomocą mechanicznego ogranicznika znajdującego się bezpośrednio na siłowniku. W przypadku zastosowania przepustnicy na zewnątrz, siłownik powinien być osłonięty przed promieniowaniem UV oraz przed opadami atmosferycznymi. Do każdej z przepustnic możliwe jest dopasowanie różnych 
siłowników. 
Copyright © 2016 ASVENT Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wdrożenie: properart.pl