Centrala wentylacyjna DOSPEL Optimal 400 z by-passsem Zobacz większe

Centrala wentylacyjna DOSPEL Optimal 400 z by-passsem

OPTIMAL400BY

Nowy produkt

10 Przedmioty

7 281,00 zł brutto

Więcej informacji

Centrala wentylacyjna DOSPEL Optimal 400 z by-passsemTego produktu nie wysyłamy za pobraniem. 
Opis:

Centrala wentylacyjna OPTIMAL jest przeznaczona do zapewnienia wymiany powietrza w budynkach przeznaczonych do użytku publicznego oraz w budynkach mieszkalnych.
Zadaniem centrali jest doprowadzenie świeżego powietrza z zewnątrz oraz odprowadzenie powietrza zużytego z pomieszczeń z jednoczesnym odzyskiem energii cieplnej (rekuperacja).

Centrala wentylacyjna OPTIMAL posiada wydzielony wymienny moduł automatyki, w którym prowadzone są połączenia elektryczne. W celach serwisowych moduł ten może być w całości demontowany i badany na oddzielnym stanowisku serwisowym. Centrala wentylacyjna w swoim wyposażeniu posiada sterownik
z kalendarzem tygodniowym. 
- 7 dniowy program tygodniowy
- podświetlany wyświetlacz
- sterowanie napięciem (0-10) V
- timer zał./wył.
- elektroniczny termometr

Sterownik AC2800 dostarczony jest z przewodem połączeniowym o długości 20 m
zakończonym wtykami typu RJ11. Podłączenie sterownika polega na umiejscowieniu wtyków przewodu odpowiednio do gniazda sterownika i centrali. Sterownik docelowo należy umieścić na ścianie, przy czym należy przewidzieć sposób prowadzenia przewodu od centrali do sterownika.
Średnice zewnętrzne króćców wynoszą 198 mm i są dopasowane do standardowych kanałów wentylacyjnych Termoflex o średnicy 200 mm. Kanały wentylacyjne należy montować starannie z zastosowaniem opasek zaciskowych typu OZ (4 sztuki).

W przypadku montażu centrali w miejscach w których temperatura może przekroczyć dolną granicę 12 °C lub górną 32 °C zaleca się dodatkowe ocieplenie kanałów wentylacyjnych za pomocą wełny mineralnej o grubości minimalnej 30 mm. Zapewni to sprawne i wydajne działanie systemu wentylacyjnego. 

Dane techniczne:Wymiary urządzeń:
  Wykres:       

Copyright © 2016 ASVENT Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wdrożenie: properart.pl