Przepustnica GroundBox 250 GT NI Zobacz większe

Przepustnica GroundBox 250 GT NI

GroundBox 250 GT NI

Nowy produkt

10 Przedmioty

1 014,00 zł brutto

Więcej informacji

Przepustnica 
GroundBox 250 GT NI
Tego produktu nie wysyłamy za pobraniem. 

Opis:
Przepustnica gruntowego wymiennika ciepła przeznaczona do sterowania dopływem świeżego powietrza do instalacji wentylacyjnych z gruntowym powietrznym wymiennikiem ciepła.

Zastosowanie:

- W pełni automatyczne przełączenie króćca czerpnego centrali wentylacyjnej na kanał prowadzący do czerpni ściennej lub kanał prowadzący do gruntowego, powietrznego wymiennika ciepła w zależności od chwilowych warunków atmosferycznych oraz warunków panujących wewnątrz budynku.


- Dodatkowa funkcja pracy regeneracyjnej wymiennika.


- Wszystkie parametry działania regulatora są programowalne.

Sterowanie:

- ze sterownika centrali wentylacyjnej
- autonomiczny system sterowania
W przypadku sterowania z systemu automatyki central wentylacyjnych AirPack nie jest wymagany montaż żadnych dodatkowych czujników temperatury. Sterownik wykorzystuje w tym przypadku informację o temperaturze mierzonej w króćcu czerpnym centrali wentylacyjnej do podjęcia decyzji o sposobie zasilania systemu wentylacji w świeże powietrze.


Jeżeli urządzenie GroundBox jest wyposażone w autonomiczny system sterowania wewnątrz urządzenia wbudowany jest dodatkowy czujnik temperatury. W tej sytuacji decyzja o przełączeniu strumienia powietrza świeżego na wymiennik gruntowy lub na czerpnię ścienną jest podejmowana w oparciu o wskazanie tego czujnika.

W obu przypadkach system sterowania z zadanym przez użytkownika interwałem czasowym wykonuje automatyczny test warunków temperaturowych przełączając na określony czas przepustnicę.
Dane techniczne:


System działania układu w okresie zimowym:


System działania układu w okresie letnim:

   
Copyright © 2016 ASVENT Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wdrożenie: properart.pl